Bestuur
Dit is ons bestuur
Prof. Dr Willem Verpoest

Voorzitter

Prof. Dr Willem Verpoest
Centrum voor Reproductieve Geneeskunde
VU-Brussel
willem.verpoest@uzbrussel.be
Lien Wets

Secretariaat

Lien Wets
Centrum voor Reproductieve Geneeskunde
VU Brussel
lien.wets@uzbrussel.be
Dr Ingrid de Pauw

Penningmeester BE

Dr Ingrid de Pauw
IVF-labo
ZNA Middelheim Antwerpen
Ingrid.depauw@zna.be
Dr Jesper Smeenk

Penningmeester NL

Dr Jesper Smeenk
Elizabeth-TweeSteden
Ziekenhuis
Tilburg
j.smeenk@etz.nl
Prof Dr Ann van Soom

Lid

Prof Dr Ann van Soom
Vakgroep Verloskunde, Voortplanting en Bedrijfsdiergeneeskunde
Faculteit Diergeneeskunde Universiteit Gent
ann.vansoom@ugent.be
Dr Kathrin Fleischer

Lid

Dr Kathrin Fleischer
Radboud Ziekenhuis
Universiteit Nijmegen
k.fleischer@radboudzh.nl
Dr Bernard A.J. Roelen

Lid

Dr Bernard A.J. Roelen
Faculteit Diergeneeskunde
Universiteit Utrecht
b.a.j.roelen@uu.nl
Dr Ilse Goovaerts

Lid

Dr Ilse Goovaerts
Departement Diergeneeskunde
Universiteit Antwerpen
ilse.goovaerts@ua.ac.be
Dr Tycho Lock

Lid

Dr Tycho Lock
Afdeling Urologie
UMC Utrecht
M.T.W.T.Lock@umcutrecht.nl